ساری: بله، اشتباه کردم و عذرخواهی می‌کنم

سرمربی ناپولی اعتراف کرد سخنان زشتی را علیه همتایش در اینتر بر زبان آورده و رسما از او عذرخواهی کرد.

 

http://media.isna.ir/content/1448261419319_Maurizio-Sarri-EMpoli2.jpg/4

به نقل از اسپورت 360، دیدار ناپولی و اینتر در یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا به جنجال کشیده شد. در دقایق پایانی بازی، سرمربیان دو تیم جنگ لفظی پیدا کردند و عبارت های تندی بین آنها رد و بدل شد که بازتاب زیادی داشت.

 

مائوریتسیو ساری در نشست خبری بعد از بازی گفت: بعد از پایان بازی از مانچینی عذرخواهی کردم. به هر حال سخنان زشتی را بر زبان آوردم و باید هم عذرخواهی می کردم. از اخراج مارتینس بسیار ناراحت و خشمگین بودم. چنین چیزهای در فوتبال اتفاق می افتد و باید در زمین هم تمام شوند. بله اعتراف می کنم اشتباه کردم و عذرخواهی هم کردم.

 

ساری درباره این سوال که چه صحبت‌هایی بین او و مانچینی رد و بدل شده است نیز گفت: به خاطر نمی آورم. 50 ساله هستم طبیعی است فراموش‌کار باشم. به هر حال واکنش ما اغراق آمیز بود و اشتباه کردم که مانچینی را همجنس ‌را خطاب کردم و از او عذرخواهی می کنم.

 

هنوز فدراسیون فوتبال ایتالیا واکنشی به سخنان ساری نداشته است اما بدون شک محرومیتی را برای این مربی باتجربه با توجه به اعترافش در نظر خواهد گرفت. البته روبرتو مانچینی با وجود اعتراف ساری معتقد است باید این مربی باتجربه برای همیشه از فوتبال کنار گذاشته شود.

 

دو تیم اینتر و ناپولی در سری A نیز رقابت بسیار شدیدی باهم دارند و از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمان به شمار می‌روند.

ایسنا