داوید لوییس: کاستا بهتر است به پاری سن ژرمن بیاید

مدافع سابق چلسی و فعلی پاری سن ژرمن از پیوستن کاستا به این تیم در آینده استقبال کرد و عنوان کرد بهتر است کاستا تن به این انتقال دهد.

 

http://media.isna.ir/content/1423893506741_454582_heroa.jpg/4

به نقل از دیلی میل، این دو فصل گذشته در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر رفتند که درگیری‌های متعددی در جریان بازی با یکدیگر داشتند. با نتایح ضعیف این فصل چلسی و احتمال جدایی کاستا،‌ لوییس به او پیشنهاد کرد که به پاری سن ژرمن برود.

 

داوید لوییس که با انتقال از چلسی به پاری‌سن‌ژرمن به عنوان گرانقیمت‌ترین مدافع جهان دست یافت درباره شرایط خود در این فصل گفت: فصل فوق‌العاده‌ای برای ما بود و در اینجا بسیار خوشحالم. فتح یک عنوان در طول فصل هرگز آسان نیست و ما اکنون سه عنوان را فتح کرده‌ایم. بازی کردن برای این باشگاه لذتبخش است و من از باشگاه، کادر فنی، هواداران و تک تک افرادی که در این باشگاه کار می‌کنند، تشکر می‌کنم.

 

لوییس با تمجید از کاستا ادامه داد: دیگو یکی از بهترین مهاجمان اروپاست و ما اینجا از حضور او استقبال خواهیم کرد. فکر می‌کنم پاری سن ژرمن در طول چند سال اخیر خواسته و هدف خود را مشخص کرده و آن این است که ما همیشه بهترین‌ها را می‌خواهیم. اگر کاستا فکر می‌کند که کارش در انگلیس تمام شده و به دنبال چالش جدیدی است،‌ البته که اینجا از او استقبال می‌شود. من و دیگو در داخل زمین درگیری داشتیم ولی باید در نظر داشت که دو دیگو مقابل هم قرار گرفتند. در زمین او فیزیکی و به دنبال درگیری است. او مستقیم به سمت صورت شما حرکت می‌کند و این بخشی از بازی اوست. خارج از زمین او دوستی خوب،‌ یکی از بهترین آدم‌هایی است که دیده‌ام.

 

او ادامه داد: به عنوان اولین فصل حضورم در اینجا از عملکردم راضی هستم. این جا باشگاه بزرگی است و شما باید برای فتح تک‌تک عناوین قهرمانی جاه طلب باشید. حالا سطح خود را بالا برده‌ایم. بنابراین باید به همین ترتیب ادامه دهیم. البته می خواهیم این پرش را انجام دهیم و در اروپا نیز قدمی برداریم.

 

 ایسنا