کمرانی: علیزاده و خدابنده هر دو شانس المپیکی شدن دارند

مربی تیم ملی تکواندوی بانوان ایران گفت: هر دو بانوی ملی‌پوش اعزامی ایران به مسابقات گزینشی المپیک، شانس کسب سهمیه را دارند.


 

مهرو کمرانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه البرز، گفت: ابتدا قرار بود به عنوان مربی بدنساز به تیم ملی اضافه شوم اما به دلیل حضور کیمیا علیزاده و نزدیک بودن رقابتهای کسب سهمیه و همچنین المپیک 2016 برزیل تصمیم گرفته شد به عنوان مربی در کادر فنی حضور داشته باشم

 

وی افزود: کیمیا علیزاده از هفت سالگی تکواندو را زیر نظر من آغاز کرده و در این سال‌ها رابطه بسیار خوبی با من داشته و به نوعی وابسته شده است. حضور من در اردوی تیم ملی می‌تواند به لحاظ روحی و روانی کمک زیادی به کیمیا کند.

 

کمرانی با بیان اینکه در یک هفته‌ای که این مسئولیت را پذیرفته‌ام شرایط روحی کیمیا خوب شده و همه به این موضوع اذعان دارند، افزود: امیدوارم بتوانیم در کنار مینو مداح ملی پوشان را به خوبی برای رقابتهای کسب سهمیه آماده کنیم.

 

بهترین مربی نونهالان جهان اظهار کرد: خوشبختانه با سرمربی تیم ملی مشکلی ندارم. سال‌ها با هم همکار بوده‌ایم و به خوبی از روحیات هم شناخت داریم.

 

مربی تیم ملی در خصوص شانس حضور اکرم خدابنده و کیمیا علیزاده در المپیک ریو نیز گفت: به اعتقاد من هر دوی آنها توانایی کسب سهمیه المپیک و حتی موفقیت در این بازی ها را دارند. اکرم خدابنده قهرمانی دانشجویان جهان را در کارنامه دارد و بسیار با تجربه شده و کیمیا نیز در این سال ها در هر تورنمنت و رقابتی شرکت کرده دست پر خارج شده است.

 

ایسنا