انتقاد مانچینی از خط حمله اینتر

سرمربی اینتر بعد از توقف برابر آتالانتا به انتقاد از عملکرد خط حمله تیمش پرداخت ولی تاکید کرد که نرآتزوری توان بازگشت به صدر جدول را دارد.

 

به نقل از مدیاست، اینتر دور برگشت سری A را بد شروع کرد. این تیم که در بازی قبلی خود تن به شکست داده بود و این بار در خانه آتالانتا به میدان رفت و با تساوی یک بر یک متوقف شد تا اختلاف این تیم با ناپولی صدرنشین، به چهار امتیاز افزایش پیدا کند و شرایط برای آنها سخت شود.

 

روبرتو مانچینی در نشست خبری بعد از بازی گفت: سمیر هندانوویچ وظیفه‌اش را به خوبی در این دیدار انجام داد و توانست دو یا سه موقعیت را از حریف بگیرد اما از عملکرد خط حمله به هیچ وجه راضی نیستم. تیمی که می خواهد به پیروزی برسد، باید انگیزه لازم را داشته باشد و به خوبی از موقعیت هایش استفاده کند.

 

او ادامه داد: بازی سختی بود اما به اشتباهات خودمان باختیم. به حریف کمک کردیم تا به راحتی دروازه ما را باز کند. از عملکرد بازیکنانم در این دیدار راضی نیستم. برای دومین هفته پیاپی است که نمی توانیم به پیروزی برسیم و پنج امتیاز را از دست دادیم. امیدوارم این نتایج هرچه زودتر به پایان برسد و به روند پیروزی‌هایمان برگردیم.

 

مانچینی درباره عملکرد استوان یووتیچ و مائورو ایکاردی؛ دو مهاجم تیمش هم گفت: درباره بازیکن خاصی صحبت نمی کنم بلکه از کل تیم سخن به میان می آورم. بازیکنان بااستعدادی در اختیار داریم و آنها باید بتوانند از این استعدادشان به خوبی استفاده کنند. اینتر برای پیروز شدن به گل زدن نیاز دارد و مهاجمان، کیفیت لازم را دارند اما در این دیدار خوب نبودند و این یک واقعیت است.

 

سرمربی اینتر در پایان سخنانش گفت: برای 14 هفته در صدر جدول رده بندی قرار داشتیم و این نشان می دهد کیفیت لازم را داریم. دیگر نباید امتیاز از دست بدهیم و تلاش می‌کنیم دوباره به صدر برگردیم. مهم این این است که آرامش‌مان را در این شرایط حفظ کنیم.

 

ایسنا