نگاهی به تیتر نخست روزنامه‌های ورزشی اسپانیا

صعود بارسلونا به مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری از عنوان های مهم روزنامه های ورزشی اسپانیا است.

http://media.isna.ir/content/1452765818310_photo_2016-01-14_13-22-03.jpg/4

 

چهارشنبه شب دیدارهای برگشت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری پیگیری شد و در مهمترین بازی بارسلونا با دو گل اسپانیول را شکست داد.

 

 

مارکا

تیتر نخست این روزنامه به برنامه های زین الدین زیدان اختصاص دارد. سرمربی رئال مادرید از بازی دوستانه در این مدت صرف نظر کرد تا تمرینات بدن سازی پیگیری شود و قوای جسمانی بازیکنان افزایش یابد.

این نشریه به سرمربی میراندس اشاره کرد.کارلوس تراساس در هر فصل 80 هزار کیلومتر برای تماشا بازی راه می رود.

بازی های کوپا دل ری از عناوین این روزنامه است. دیشب بارسلونا با دو گل برابر اسپانیول پیروز شد سلتاویگو با نتیجه مشابه کادیس را شکست داد، اتلتیک بیلبائو یک بر صفر برابر ویارئال پیروز شد و لاس پالماس سه بر دو ایبار را شکست داد. بارسا، سلتا، اتلتیک و لاس پالماس به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند. در دو دیدار پایانی این مرحله اتلتیکو مادرید به مصاف رایووایکانو می رود، دیدار رفت دو تیم یک بر یک مساوی شد. همچنین والنسیا برابر گرانادا قرار می گیرد و والنسیا چهار بر صفر در دیدار رفت پیروز شد.

 

موندودپورتیوو

تیتر نخست این روزنامه به پیروزی بارسلونا برابر همشهری خود اختصاص دارد. مونیر دو گل آبی اناری ها را به ثمر رساند. داربی کاتولونیا این بار نیز حاشیه داشت و تماشاگران اسپانیولی با پلاکارد های غیر ورزشی به استقبال شاگردان لوییس انریکه رفتند.

این نشریه به مذاکره بارسلونا با باشگاه سلتاویگو برای جذب نولیتو اشاره کرد.

دیدار تیم های بسکتبال بارسلونا و زسکا مسکو در یورو لیگ از عناوین این روزنامه است.

 

آس

تیتر نخست این روزنامه به آنتوان گریزمان اختصاص دارد. رئال مادرید، بایرن مونیخ، پاری سن ژرمن و چلسی خواهان جذب بازیکن فرانسوی اتلتیکو مادرید هستند. ارزش او از 80 میلیون به 100 میلیون یورو افزایش یافته است. مهاجم اتلتیکو به پیشنهادات توجهی ندارد.

حضور روبروتو کارلوس در رئال مادرید از عناوین این نشریه است. مدافع پیشین رئال مادرید در صورت امضای قرارداد با این تیم قصد جذب نیمار را دارد.

این روزنامه به کنار رفتن کارلوس ساینس از مسابقات رالی داکار اشاره کرد. راننده اسپانیایی که صدرنشین بود به علت نقص فنی از ادامه مسابقه باز ماند.

 

ایسنا