فرار لیورپول از شکست برابر آرسنال/ توقف چلسی و سیتی

لیورپول در حساس‌ترین دیدار هفته بیست‌ویکم لیگ برتر برابر آرسنال با نتیجه 3 بر 3 متوقف شد. تیم‌های منچسترسیتی و چلسی نیز در خانه برابر حریفان خود به تساوی رسیدند.

 

هفته بیست‌ویکم لیگ برتر انگلیس با برگزاری چند دیدار ادامه یافت که در حساس‌ترین بازی لیورپول در خانه به دیدار آرسنال رفت که این دیدار با تساوی 3 بر 3 به پایان رسید. لیورپول ابتدا توانست با گل روبرتو فیرمینوی برزیلی پیش بیفتد ولی آرون رمزی بازی را به تساوی کشاند.

در همان نیمه نخست فیرمینو بار دیگر در نقش گلزن ظاهر شد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند ولی بار دیگر آرسنال به بازی برگشت و این بار روی ضربه سر اولیویه ژیرو از کرنر ارسالی رمزی توانست بازی را به تساوی بکشاند.

آرسنال که این فصل نتایج خوبی در لیگ برتر کسب کرده است، در ادامه موفق شد به گل سوم برسد و این بار نیز ژیرو برای مهمان گلزنی کرد تا لیورپول در آستانه شکست قرار گیرد. در دقیقه 90 این جو آلن بود که توانست گل سوم را به ثمر برساند تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.

در دیگر دیدارهای مهم دیدار منچسترسیتی و اورتون با تساوی بدون گل به پایان رسید. چلسی در خانه برابر وست‌بروم‌ویچ به تساوی 2 بر 2 رسید که در این بازی آسپلی‌کوئتا و مدافع حریف برای میزبان گلزنی کردند.

لسترسیتی نیز برابر تاتنهام به میدان رفت و با گلزنی روبرت هوث توانست هر 3 امتیاز این دیدار را کسب کند تا شاگردان رانیری یک نتیجه خوب دیگر را در فصل درخشان خود کسب کرده باشند.

در جدول لسترسیتی با 43 امتیاز در صدر قرار دارد و آرسنال با 41 امتیاز در رده دوم منچسترسیتی با 40 امتیاز سوم هستند.

 

ایسنا