پیام مارادونا بعد از صدرنشینی ناپولی در کالچو

سرمربی هلندی چلسی تاکید کرد که تیم او بازی به بازی در حال بهتر شدن است.

 

به نقل از اسکای اسپورتس، چلسی موفق شد با برتری دو بر صفر برابر اسکانتورپ راهی مرحله بعد جام حذفی انگلیس شود.

 

آبی‌پوشان لندنی بعد از این که ژوزه مورینیو را اخراج کردند، روند خوبی با گاس هیدینک دارند و توانستند در لیگ جزیره و جام حذفی نتایج خوبی به دست آورند. با این حال سرمربی هلندی این تیم هنوز براین باور است که تیمش مشکلات و نقاط ضعفی دارد که باید به آنها رسیدگی کند.

 

او گفت: درست است در این دیدار به پیروزی رسیدیم و به دور بعد راه پیدا کردیم اما هنوز مشکلاتی داریم که باید آنها را برطرف کنیم. بازی به بازی در حال بهتر شدن هستیم و امیدوارم که در بازی های بزرگ، بدون مشکل ظاهر شویم و اعتماد به نفس، دوباره به تیم برگردد.

 

هیدینک درباره عملکرد تیمش در دیدار برابر اسکانتورپ هم گفت: گل بسیار زیبایی به ثمر رساندیم اما بعد از آن، کمی عقب کشیدیم و بازی را بستیم تا اجازه درخشش را به حریف ندهیم. در کل باید بگویم بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. توپ های ارسالی حریف، نگران کننده بود. با این حال موفق شدیم پیروز بازی شویم و این مهم ترین چیز است. نهایت تلاش خود را به کار می گیریم که بهترین بازی‌ها را به نمایش بگذاریم. چلسی در فصل جاری به دنبال قهرمانی در رقابت های مختلف است.

 

چلسی با هدایت گاس هیدینک در لیگ برتر انگلیس هم عملکرد خوبی داشته است. در سه بازی که این مربی هلندی روی نیمکت آبی پوشان لندنی نشسته است، دو پیروزی و یک تساوی به دست آورده که این در مقایسه با دوران مورینیو عملکرد بسیار خوبی به شمار می آید.

 

ایسنا