توران: مسی معجزه‌ای از سوی خداست

هافبک ترک‌تبار بارسلونا به تمجید از لیونل مسی پرداخت و او را معجزه‌ای از سوی خدا توصیف کرد.

 

http://media.isna.ir/content/1439104650974_1439028709_extras_noticia_foton_7_0.jpg/4

به نقل از ساکرنت، محرومیت بارسلونا در استفاده از بازیکن جدید در ژانویه به پایان رسید و آردا توران هافبک ترکیه ای بالاخره برای این تیم به میدان رفت.

 

آردا توران، هافبک سابق اتلتیکومادرید که به خاطر محرومیت بارسلونا قادر نبود این تیم را همراهی کند اولین بازی خود در لالیگا را با برد 4-0 گرانادا آغاز کرد. هت تریک مسی در این دیدار با پاس گل دقیقه 8 دیدار از توران آغاز شد و حر کت او روی گل سوم ستاره آرژانتینی تاثیر گذار بود.

 

توران با تمجید از لیونل مسی گفت:‌ تاکنون هیچ بازیکنی به خوبی مسی ندیدم. دیدن بازی او این جسارت را به من می‌دهد تا بگویم او بهترین بازیکن تاریخ است. مسی معجزه‌ای از سوی خداست و هر آنچه یک فوتبالیست باید داشته باشد را دارد. کارهایی را که او در زمین می‌کند، دوست دارم و احساس خوبی از دیدن حرکات لئو پیدا می‌کنم، برای مثال وقتی توپ را از بین پاهای بازیکنی عبور می‌دهد.

 

وی در ادامه عنوان کرد: لوئیس انریکه مرا به خاطر توانایی‌هایم در حفظ توپ، جاه‌طلبی‌ام برای رسیدن به پیروزی و البته سختکوشی‌ام خواست. انریکه به من گفت به این دلایل به دنبال جذبت بودم، به همین خاطر در زمین نشان خواهم داد که چرا او به دنبال به خدمت گرفتنم بود.

 

آردا یکی از مهره های کلیدی اتلتیکومادرید برای کسب عنوان قهرمانی لالیگای فصل 14-2013 بود، اما فینال لیگ قهرمانان اروپا را به دلیل مصدومیت از دست داد. شاگردان دیه‌گو سیمئونه در وقت های اضافه مغلوب رئال مادرید شدند. او درباره این اتفاق گفت: تنها از این پشیمانم که چرا در سال 2014 با اتلتیکومادرید به قهرمانی فینال لیگ قهرمانان نرسیدم، در حالی که خیلی نزدیک به کسب عنوان قهرمانی بودیم. ما تنها یک دقیقه و 20 ثانیه تا قهرمانی فاصله داشتیم. حیف شد که نتوانستیم در آن دیدار به قهرمانی برسیم. یادآوری آن بازی نیز دردناک است و من را ناراحت می کند.

ایسنا