میهایلوویچ: هواداران میلان باید به این تیم اعتماد کنند

سرمربی میلان تاکید کرد باید سه امتیاز رویارویی با رم به تیم او می‌رسید.

 

به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، میلان در هفته نوزدهم سری A یک امتیاز ارزشمند را به دست آورد. این تیم در ورزشگاه المپیکو رم به میدان رفت و توانست با وجود اینکه یک گل از حریف خود عقب بود، در نهایت بازی را به تساوی کشاند.

 

میهایلوویچ در نشست خبری بعد از بازی گفت: خوشحال هستم زیرا بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. بازیکنان میلان در دیدار برابر رم خوب بازی کردند و شایسته بیشتر از تساوی و یک امتیاز بودند. بارها گفتم که مردان حقیقی، آنهایی هستند که در شرایط سخت روی پای خودشان می ایستند. سربلند از این دیدار سخت بیرون آمدیم و این باعث خوشحالی است.

 

او ادامه داد: از بازیکنان میلان به خاطر این بازی خوبی که به نمایش گذاشتند، تشکر می کنم. باید هواداران میلان به این تیم اعتماد کنند. بازی کردن در خانه رم به هیچ وجه آسان نیست ولی ما نشان دادیم تیم خوبی هستیم. با نمایشی که داشتیم، شایسته کسب سه امتیاز بودیم. با این حال تنها یک امتیاز به دست آوردیم. یورای کوچا و کارلوس باکا بدشانس بودند در غیر این صورت می توانستیم به راحتی سه امتیاز را به دست آوریم.

 

میلان با این تساوی، 29 امتیازی شد و در جایگاه ششم جدول رده بندی باقی ماند تا با اینتر صدرنشین، 10 امتیاز اختلاف داشته باشد این در حالی است که یک بازی بیشتر از این تیم هم دارد

ایسنا