ماکلله مدیرفنی موناکو شد

بازیکن پیشین تیم ملی فرانسه به سمت مدیرفنی تیم و مشاور وادیم واسیلیف، نایب رئیس باشگاه موناکو برگزیده شده است.

 

  http://media.isna.ir/content/1452249296167_Claude-Makelele-616543.jpg/4

به نقل از اسکای اسپورت، موناکو این فصل برخلاف فصل قبل نتوانسته عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان و لیگ فرانسه داشته باشد. این تیم فصل قبل با برتری برابر آرسنال به جمع هشت تیم برتر اروپا نیز راه یافت ولی این فصل وضعیت خوبی ندارد.

 

باشگاه متمول موناکو برای بهبود نتایج و شرایط خود از بازیکن سابق تیم ملی فرانسه و باشگاه های رئال مادرید و چلسی استفاده مرد و کلودیو ماکلله را به عنوان مدیرفنی تیم و مشاور باشگاه انتخاب کرد.

 

ماکلله که در زمان بازی یکی از بهترین هافبک های فوتبال فرانسه بود امیدوار است بتواند راه حلی برای نتایج ضعیف موناکو پیدا کند.

 

ماکلله پس از رسمی شدن این خبر گفت: واقعا از اینکه در یکی از باشگاه‌های بزرگ در فرانسه مشغول به کار شدم، بسیار خوشحالم. چالش های جدیدی را مقابل خود می‌بینم و این نقش به من اجازه می‌دهد در کارم رشد کنم. حضور در موناکو اتفاق بسیار خوبی برای من است و تجربه کاری من را زیاد خواهد کرد.

 

او در پایان گفت: از اینکه با سرمربی فهیمی به نام ژاردیم کار خواهم کرد به وجد آمده‌ام. موناکو هر فصل برای حضور در لیگ‌قهرمانان می‌جنگد و من آماده ام تا باشگاه را برای دست یافتن به اهدافش یاری کنم.

 

ایسنا