پاییز لباس‌های چه رنگی می‎خواهد؟

 

برخی روان‌شناسان معتقدند که انتخاب هر یک از رنگ‌ها برای پوشش پاییزی می‌تواند نشا‌ن‌دهنده یکی از صفات برجسته شما باشد، تعدادی از آنها را با هم مرور می‎کنیم.

بنفش

پاییز لباس‌های چه رنگی می‎خواهد؟

استفاده از رنگ بنفش به‌خصوص بنفش تیره، در روزهای پاییزی نشان دهنده اعتماد بنفس بالا و داشتن قدرت تصمیم‌گیری در فردی است که این رنگ را برای پوشش خود انتخاب کرده است. بنفش تیره از محکم‌ترین و پایدارترین رنگ‌هاست و حس اقتدار زیادی به افراد می‌دهد.

سبز

پاییز لباس‌های چه رنگی می‎خواهد؟

افرادی که کنترل درونی دارند و حس می‌کنند از نظر شخصیتی می‌توانند افراد دیگر را تحت تأثیر قرار دهند و در کنترل خودشان بگیرند، لباس‌هایی با رنگ طبیعت نمی‌پوشند؛ مثل سبز که رنگی کاملا متضاد با پاییز است.

نارنجی

پاییز لباس‌های چه رنگی می‎خواهد؟

برخی افراد دارای شور و شعف زیادی هستند و برای تطابق با محیط و نشان دادن شادی و نشاط خود از رنگ های زرد تیره، قرمز و نارنجی در پاییز استفاده می کنند. معمولا حس تطابق پذیری این افراد با محیط اطراف و تغییرات احتمالی زندگی شان بیشتر از دیگران است.

قهوه‎‌ای

پاییز لباس‌های چه رنگی می‎خواهد؟

تصور کنید در یک روز کاملا پاییزی که رنگ تمام درختان و برگ‌های آن به سمت طیف وسیعی از قهوه‌ای و نارنجی متمایل شده، در خیابان فردی با کت و شلوار قهوه‌ای تیره، لباس قهوه‌ای روشن و کفش آجری ببینید. چه حسی به شما دست می‌دهد؟ قطعا در دل‌تان او را به خاطر این حسن سلیقه و تطابق با محیط تحسین می‌کنید؛ چیزی که خود این فردبه دنبال آن است.
معمولا کسانی که رنگ پوشش خود را به رنگ طبیعت اطرافشان نزدیک می‌کنند، به دنبال نوعی جلب توجه و تحسین دیگران هستند. زیبایی طلبی چنین افرادی زیاد است و به نظر مردم درباره خودشان اهمیت زیادی می‌دهند. آنها به دنبال افزایش اعتماد بنفس خودشان هم هستند و تطابق با محیط را یکی از راه‌های آن می‌دانند. پوشیدن لباس‌هایی در طیف قهوه‌ای، آن هم در فصل پاییز، نوعی امنیت روانی برای افراد در پی خواهد داشت.

زرد

افرادی که سازگاری بیشتری با محیط دارند و احساس می‌کنند می‌توانند قدرت هماهنگی با طبیعت اطراف خود داشته باشند، نوع پوشش‌شان را در فصل‌های مختلف تغییر می‌دهند. معمولا کسانی که کنترل بیرونی دارند و می‌دانند که محیط بر آنها تأثیر می‌گذارد، در فصل پاییز بیشتر لباس‌هایی با طیف زرد روشن و قهوه ای بسیار روشن می‌پوشند.پ

tabnakbato.ir
لاپلاس