بیلاردو: دست از سر مسی بردارید وگرنه خداحافظی می‌کند

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین به ستایش از سیمئونه پرداخت و او را شایسته مربیگری در هر تیمی چه باشگاهی و چه ملی دانست. او از آرژانتینی‌ها خواست که دست از انتقاد مسی بردارند.

 

به نقل از شبکه اسپورت آرژانتین، کارلوس بیلاردو، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین که توانست با این تیم قهرمانی در جام جهانی 1986 مکزیک را به دست آورد به ستایش از دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید پرداخت و او را شایسته مربیگری در هر تیمی دانست.

 

سیمئونه چند سالی است که در اتلتیکو مادرید مربیگری می‌کند و توانسته تغییر و تحول زیادی در این تیم به وجود آورد. این مربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید را با وجود دو غول بزرگ رئال مادرید و بارسلونا قهرمان رقابت‌های لیگا کرد و به فینال لیگ قهرمانان اروپا هم راه یافت. تیم او در فصل جاری هم عملکرد بسیار خوبی داشته است و در صدر جدول رده‌بندی جای دارد.

 

بیلاردو به ستایش از سیمئونه پرداخت و گفت: سیمئونه نشان داد که چه مربی بزرگی است. او توانایی‌های بسیار زیادی دارد و براین باور هستم که توان مربیگری در هر تیمی چه باشگاه و چه ملی را دارد.

 

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین در ادامه سخنان خود گفت که خود را برای نامزدی رئیس فدارسیون فوتبال آرژانتین آماده کرده بود، اما در نهایت انصراف داد: براین باورم که گزینه خوبی برای ریاست فدارسیون فوتبال آرژانتین بودم و همه شاخص‌های لازم برای این پست را داشتم اما در نهایت تصمیم گرفتم که کناره گیری کنم.

 

او در پایان سخنان خود از آرژانتینی‌ها یک خواسته جدی داشت و آن این که دست از انتقاد مسی بردارند. او گفت: از آرژانتینی‌ها می‌خواهم که دست از انتقاد مسی بردارند، چرا که این احتمال وجود دارد که او دیگر برای تیم ملی بازی نکند و از بازی‌های ملی خداحافظی کند.

ایسنا