نیمار: امیدوارم بتوانم به سلطه مسی و رونالدو پایان دهم

ستاره‌ی برزیلی آبی اناری‌ها امیدوار است که بتواند در سال جاری به سلطه مسی و رونالدو پایان دهد و توپ طلا را به دست آورد.

 

http://media.isna.ir/content/1451801123356_Etoo-Neymar-will-be-best-player-in-the-world-after-Lional-2015-images.jpg/4

به نقل از روزنامه دیلی میل انگلیس، نیمار، ستاره فوتبال برزیل در گفت و گویی که با روزنامه دیلی میل انگلیس داشت ابزار امیدواری کرد که بتواند به سلطه مسی و کریستیانو رونالدو بر توپ طلای فوتبال جهان پایان دهد و به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شود.

 

این بازیکن برزیلی که جزو سه نامزد نهایی کسب توپ طلا در سال 2015 است، گفت: کاکا آخرین بازیکن برزیلی است که توانسته توپ طلا را به دست آورد و امیدوارم که من هم چنین جایزه‌ای را به فوتبال برزیل هدیه کنم. امیدوارم که بتوانم در سال جاری به سلطه مسی و رونالدو پایان دهم و توپ طلا را به دست آورم.

 

او ادامه داد: بازیکنانی مانند ریوالدو، کاناوارو و فیگو توانستند در آغاز هزاره جدید به سلطه زیدان و رونالدو پایان دهند و توپ طلا را به دست آوردند و امیدوارم که من هم بتوانم به سلطه مسی و رونالدو پایان دهم و این جایزه را به دست آورم.

 

این بازیکن برزیلی درباره عملکرد خود در سال قبل گفت: 2015 برای بارسلونا بسیار خوب تمام شد. توانستیم که قهرمانی در سه گانه فوتبال اروپا و اسپانیا را به دست آوریم و در فینال جام جهانی باشگاهی و سوپر جام اروپا هم به پیروزی رسیدیم تا تعداد جام های خود را به عدد پنج برسانیم. سال بسیار خوبی برای ما بود و امیدواریم که بتوانیم این موفقیت را تکرار کنیم.

 

نیمار در فصل جاری هم بازی‌های درخشانی را برای بارسلونا در غیاب لیونل مسی به نمایش گذاشت. او الان در بارسلونا بازیکن بسیار محبوبی شده است با این حال خبرهای زیادی درباره جدایی او از این تیم به گوش می رسد.

ایسنا