گواردیولا: تابستان به انگلیس می‌روم/با قهرمانی در اروپا کارم در بایرن کامل می‌شود

پپ گواردیولا تایید کرد که مقصد بعدی‌اش لیگ برتر انگلیس است.

 

به نقل از یورواسپورت، پپ گواردیولا که برای نخستین بار پس از اعلام باشگاه بایرن مونیخ در جدایی‌اش از این باشگاه با رسانه‌ها گفت‌وگو می‌کرد، سرانجام تایید کرد که قصد دارد تابستان به لیگ انگلیس بپیوندد.

 

او در این باره گفت: دلیلی که قراردادم را تمدید نکردم، ساده است. می‌خواهم به لیگ برتر بروم. فکر می‌کنم به اندازه کافی جوان هستم و به چالشی جدید نیاز دارم. زمانی طولانی باقی مانده که دوران مربی‌گری‌ام به پایان برسد، به همین خاطر می‌خواهم استادیوم‌های انگلیس و فضای فوتبالی این کشور را نیز تجربه کنم. فکر می‌کنم اکنون مناسب‌ترین زمان است.

 

گواردیولا درباره مقصدش در لیگ برتر نیز گفت: زمانی که باشگاه جدیدم مشخص شود، از طریق آن باشگاه جزئیات اعلام خواهد شد. نمی‌توانم بیشتر از این چیزی بگویم چرا که هیچ چیز هنوز قطعی نشده است. من چندین پیشنهاد از انگلیس دارم اما تاکنون قراردادی امضا نکرده‌ام.

 

سرمربی فعلی بایرن مونیخ درباره انتخاب کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی فصل آینده بایرن مونیخ نیز گفت: مربیان می‌آیند و می‌روند. اما فکر می‌کنم کارلو آنچلوتی یک انتخاب کامل است و من برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. ترکیبی که اکنون در اختیار بایرن مونیخ است تیمی است که زیر نظر هاینس و من به قهرمانی‌هایی رسیده است. آن‌ها با آنچلوتی نیز موفق خواهند شد. با کسب یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، دوران من در بایرن مونیخ کامل می‌شود.

ایسنا