خوشحالی ویدال از امکان بازی کردن برای بارسلونا

ستاره جدید بارسلونا از آمادگی و خوشحالی‌اش برای حضور در ترکیب اصلی آبی‌اناری‌ها و نخستین حضورش با پیراهن این تیم خبر داد.


 

  به نقل از EFE، بارسلونا به خاطر محرومیت از سوی فیفا نتوانست در نیم فصل نخست از بازیکنان جدیدی که خریده بود، استفاده کند.

 

یکی از بازیکنان خوبی که بارسلونا در فصل جابه‌جایی تابستانی جذب کرد و موفق به استفاده از او نشد، الکیس ویدال است که قرار شده در پست دنی آلوس به میدان برود. ویدال می تواند در دیدار برابر اسپانیول در جام حذفی اسپانیا که قرار است چهارشنبه شب برگزار شود، برای نخستین بار پیراهن بارسلونا را بر تن کند.

 

او در این زمینه گفت: سرانجام محرومیت به پایان رسید. از حالا می توانم برای تیم بزرگ بارسلونا به میدان بروم. 6 ماه از پیوستنم به بارسلونا می گذرد و در این مدت، به خوبی تمرین کردم تا آمادگی‌ام را حفظ کنم. اکنون آماده هستم.

 

ستاره جدید بارسلونا ادامه داد: از آخرین حضورم در زمین فوتبال، زمان زیادی می گذرد و اصلا احتمال نمی دادم که تا این اندازه بیرون از میدان باشم. 6 ماه است که بازی رسمی را انجام ندادم. سرمربی تیم به خوبی می داند که در این مدت تمرین کردم تا آمادگی ام حفظ شود. به هر حال در نهایت همه چیز به تصمیم سرمربی برمی گردد.

 

بارسلونا چند روز پیش در لالیگا با تساوی بدون گل برابر اسپانیول متوقف شد و دو امتیاز حساس را از دست داد. شاگردان انریکه تلاش می‌کنند تا این بار برابر همشهری خود به پیروزی برسند.

ایسنا