نگاهی به تیتر نخست روزنامه‌های ورزشی اسپانیا

اخراج رافائل بنیتس و جانشینی زین الدین زیدان عنوان اصلی روزنامه های ورزشی اسپانیا است.

 

http://media.isna.ir/content/1451985101684_marca.750.jpg/4

دیشب (دوشنبه) فلورنتینو پرس در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو حاضر شد و خبر برکناری رافائل بنیتس، سرمربی رئال مادرید را اعلام کرد. زین الدین زیدان نیز به عنوان جانشین بنیتس معرفی شد.

 

مارکا

تیتر نخست این روزنامه به زیدان اختصاص دارد. شب گذشته بنیتس از سرمربیگری رئال مادرید برکنار و زیدان به عنوان جانشینش انتخاب شد.

سخنان فلورنتینو پرس درباره بنیتس و زیدان از عناوین این نشریه است. رییس باشگاه رئال مادرید گفت: بنیتس مشکل نبود، زیدان راه حل است.

این روزنامه به آخرین دیدار هفته هجدهم لالیگا اسپانیا اشاره دارد. دیشب ختافه با نتیجه دو بر یک اسپورتینگ خیخون را شکست داد.

 

موندودپورتیوو

تیتر نخست این روزنامه به زیدان اختصاص دارد. او در مراسم معارفه اش به عنوان سرمربی رئال قول یک جام را داد.

این نشریه به درگیری زیدان و لوییس انریکه اشاره کرده است. هافبک پیشین بارسلونا (انریکه) و هافبک پیشین رئال مادرید (زیدان) در سال 2002 در میدان مسابقه درگیر شدند.

در تیتری دیگر، این روزنامه به سرمربیان برکنار شده در دوران فلورنتینو پرس اشاره کرده است. ویسنته دل‌بوسکه، کارلوس کی‌روش، گارسیا رامون، وندرلی لوکزامبورگو، لوپس کارو، مانوئل پیگرینی، ژوزه مورینیو، کارلو آنچلوتی و رافائل بنیتس، سرمربیان اخراج شده در این دوران بودند.

حضور 10 هزار تماشاگر در تمرینات دیروز بارسلونا از عناوین این نشریه است. الیکس ویدال و آردا توران، بازیکنان جدید بارسلونا در این تمرین گلزنی کردند.

این روزنامه به دیدار لیونل مسی و اعضای تیم بارسلونا از یک بیمارستان اشاره کرد.

این نشریه به صحبت‌های انریکه نیز اشاره کرده است. سرمربی بارسلونا خواهان نولیتو در زمستان است اما می تواند تا ژوئن نیز صبر کند.

 

آس

مربی شدن زیدان تیتر نخست این روزنامه است. او گفت: تمام تلاشم را به کار می‌گیریم تا در پایان سال بتوانیم جامی بالای سر ببریم.

مراسم معارفه ماتیاس کرانویتر، از عناوین این نشریه است. هافبک جدید اتلتیکو مادرید در حضور 400 نفر معرفی شد.

ایسنا