گله مانژوکیچ از شرایطش در یوونتوس

ستاره کروات یوونتوس از روزهای سختش در این تیم ایتالیایی سخن به میان آورد.

 

به گزارش پارس پارمیس و به نقل از مدیا ست، ماریو مانژوکیچ در فصل جابه‌جایی تابستانی سال قبل راهی یوونتوس شد. این بازیکن کروات بعد از حضور در اتلتیکو مادرید، ترجیح داد راهی فوتبال ایتالیا شود تا جانشین کارلوس توس در یوونتوش شود.


 

مانژوکیچ نتوانسه است انتظارات را در تیم جدیدش بر آورده کند و این موضوع را خود او هم قبول دارد تا جایی که اعتراف کرد بدترین روزهای فوتبالی خود را در یووه پشت سر می‌گذارد.

 

او گفت: در یوونتوس با بدشانسی مواجه شدم. شروع خوبی با این تیم نداشتم و متاسفانه دچار آسیب دیدگی هم شدم و این باعث شد تا به کلی از روزهای اوج خود فاصله بگیرم. بعضی از شب ها تا دیر وقت بیدار می مانم و به این موضوع فکر می کنم. این سوال را از خود می‌پرسم که چرا به این روز افتاده ام و به دنبال راه حل می گردم. هرگز در دوران فوتبالی خود چنین روزهای سختی را تجربه نکردم.

 

ستاره پیشین بایرن مونیخ ادامه داد: بازیکنی نیستم که به دنبال عذر و بهانه باشم بلکه توانایی خود را در میدان اثبات می کنم اما باید این را بگویم که در نخستین دیدار خود برابر اودینزه دچار التهاب شدید شدم و مجبور بودم که برای کم کردن درد دارو مصرف کنم. دو ماه درد کشیدم و نتوانستم به خاطر آسیب دیدگی به میدان بروم. روزهای بسیار سختی بود. بدترین روزهای عمرم را در یوونتوس تجربه کردم.

 

او در پایان سخنانش درباره رابطه اش با آلگری هم گفت: او کمک زیادی به من کرد. آلگری به توانایی‌هایم ایمان دارد و این بهترین چیزی برای من است. سرمربی تیم گفت که باید هر چه زوتر برگردم و به تیم کمک کنم. خودم را مدیون او می دانم و نهایت تلاشم را به کار می گیریم تا به روزهای اوج خود برگردم.

ایسنا