شکست سویا و بتیس در لالیگا

تیم‌های سویا و بتیس در هفته هجدهم رقابت‌های لیگا برابر حریفان خود طعم شکست را چشیدند.

 

 

هفته هجدهم رقابت‌های لیگ اسپانیا (لالیگا) امشب یکشنبه با برگزاری دو دیدار ادامه یافت که در اولین دیدار سویا که این فصل یکی از نمایندگان فوتبال اسپانیا در لیگ قهرمانان اروپا بود در خانه گرانادا به میدان رفت که در نهایت با نتیجه دو بر یک شکست خورد تا در رده نهم جدول لیگا قرار گیرد.

 

در این دیدار ابتدا این بازیکنان میزبان بودند که با گلزنی ساکس در دقیقه 17 پیش افتادند و در ادامه پناراندا موفق شد در دقیقه 37 گل دوم را نیز به ثمر برساند تا نیمه نخست با برتری دو بر صفر گرانادای میزبان به پایان برسد.

 

در اواخر نیمه نخست بازیکنان سویا کمی به خودشان آمدند و موفق شدند یکی از گل‌های خورده را جبران کنند. ویتولو موفق شد برای سویا گلزنی کند. تلاش دو تیم در نیمه دوم گلی در بر نداشت و تنها عادل رامی بازیکن سویا از زمین مسابقه اخراج شد تا این دیدار با برتری دو بر یک گرانادا به پایان برسد.

 

در دیگر دیدار رئال بتیس که این فصل نتایج ضعیفی کسب کرده در خانه به مصاف ایبار رفت و در نهایت با نتیجه 4 بر صفر شکست خورد تا در رده سیزدهم جدول قرار گیرد. همچنین امشب در ادامه رقابت‌های لیگا رئال مادرید باید برای کم کردن اختلاف خود با بارسلونا در دیداری حساس در خانه والنسیای رده یازدهمی قرار گیرد.

 

در جدول رده بندی اتلتیکو مادرید با یک بازی بیشتر و 41 امتیاز در صدر قرار گرفته و بارسلونا با 39 امتیاز در تعقیب این تیم به سر می برد. رئال مادرید نیز با 36 امتیاز قبل از بازی با والنسیا در جایگاه سوم قرار گرفته است.

 

ایسنا