منچسترسیتی از باخت، پیروزی ساخت

شاگردان مانوئل پیگرینی با برتری 2 بر یک در زمین واتفورد به برد ارزشمندی در لیگ برتر دست یافتند تا رقابت خود را در صدر جدول با آرسنال و لستر ادامه دهند.

هفته اول از دور برگشت لیگ برتر انگلیس با برگزاری یک دیدار ادامه یافت که در آن منچسترسیتی، نایب قهرمان فصل قبل به دیدار واتفورد رفت و با این که ابتدا از حریف خود عقب افتاد، به برد ارزشمندی دست یافت.

نیمه نخست این دیدار گلی دربرنداشت و دو تیم بازی کم افت و خیزی را به نمایش گذاشتند. اولین موقعیت خطرناک سیتی در دقیقه 19 به وجود آمد که شوت کوین دی بروین را گومس – دروازه بان برزیلی واتفورد – به طور ناقص دفع کرد.

در اواخر نیمه نخست سیتی که بعد از مدت ها سرخیو آگرو را در ترکیب خود می دید روی دروازه حریف خطرساز شد.

در آغاز نیمه دوم الکساندر کولارف به اشتباه دروازه خودی را در دقیقه 55 گشود تا شاگردان کیکه سانچس فلورس پیش بیفتند ولی در ادامه منچسترسیتی که نمی خواست از کورس قهرمانی این فصل عقب بیفتد سراپا حمله شد و در دقیقه 82 مسابقه توانست با هوشیاری و ضربه دقیق یحیی توره بازی را به تساوی بکشاند.

تنها 3 دقیقه بعد نوبت به سرخیو آگرو بهترین گلزن سیتی در فصل قبل رسید تا گل دوم همشهری ها را به ثمر برساند و این دیدار در نهایت با برتری 2 بر یک منچسترسیتی به پایان برساند تا سیتی نیز همچون آرسنال برد نزدیکی در هقته بیستم لیگ برتر کسب کند.

 

ایسنا