امکانات مجموعه ورزشی آزادی در اختیار مردم قرار گرفت

 

امکانات-مجموعه-ورزشی-آزادی-در-اختیار-مردم-قرار-گرفت

 استفاده از امکانات مجموعه ورزشی آزادی برای عموم مردم آزاد شد. 

 به نقل از تسنیم، با پیشنهاد مدیریت مجموعه ورزشی آزادی و موافقت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، از این پس عموم علاقه‌مندان به ورزش می‌توانند از بسیاری از امکانات مجموعه ورزشی آزادی استفاده کنند.

آزادی با مساحت ۴۶۰ هکتار، بزرگترین مجموعه ورزشی کشور است که در دل خود امکانات بسیاری از جمله پیست‌های اتومبیلرانی، موتورسواری و کارتینگ، زمین‌های تمرینی فوتبال شماره ۲ برای آقایان و شماره ۳ برای بانوان، زمین شماره ۴ برای بیسبال و کریکت، کمپ تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال، زمین‌های تنیس، استخر قهرمانی و آموزشی شنا، زمین‌های تمرین تیروکمان برای اعضای تیم ملی جانبازان به صورت جداگانه، سالن ۱۲ هزارنفری ، سالن والیبال، سالن بسکتبال، سالن وزنه‌برداری، سالن بانوان، دریاچه برای قایقرانی و اسکی روی آب، رستوران، مانژ سوارکاری، استخر آب درمانی و سونا، سالن بدنسازی، جاده تندرستی (دور دریاچه) و ... دارد.

تا پیش از این امکانات مجموعه ورزشی آزادی بیشتر در اختیار ورزش قهرمانی بود اما به منظور توجه به ورزش همگانی و با دستور مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، از این پس عموم مردم نیز می توانند از امکانات این مجموعه استفاده کنند.

سیستم ورود و خروج به مجموعه ورزشی آزادی نیز مکانیزه شده و علاقه‌مندان به ورزش می‌توانند با تهیه کارت عضویت از امکانات این مجموعه ورزشی استفاده کنند.

 

نود-90