استقلال به دنبال هافبک خارجی ۲۹ ساله/تایید روانشناس قبل از امضای قرارداد

 

استقلال-به-دنبال-هافبک-خارجی-29-سالهتایید-روانشناس-قبل-از-امضای-قرارداد

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه استقلال برای پر کردن جای جاسم کرار عراقی پر حاشیه به دنبال جذب یک هافبک خارجی دیگر است.

 به نقل از فارس، ضربه ای که جاسم کرار عراقی به لحاظ فنی و حاشیه ای به تیم استقلال وارد کرد کار را به جایی رسانده که چشم مسئولان استقلال برای جذب بازیکن خارجی ترسیده و همین باعث شده تا بهرام افشارزاده سرپرست آبی پوشان وقتی با این سوال مواجه می شود که استقلال بازیکن خارجی می گیرد بدون لحظه ای مکث بگوید ۹۹ درصد بازیکن ایرانی جذب می کنند. 

البته این صحبت را افشارزاده در حالی مطرح می کند که این روزها بازیکنان خارجی زیادی به استقلال پیشنهاد می شود و طبیعی است که کادرفنی این تیم هم به بررسی شرایط این بازیکنان بپردازد. مظلومی برای تقویت تیم خود دست روی بازیکنان ایرانی گذاشته بود که باشگاه های این بازیکنان سخت حاضر به از دست دادن آنها می شوند و مشخص است که استقلال برای پر کرد نقاط ضعف خود مجبور است که بازیکن خارجی جذب کند.

در همین راستا یک هافبک تهاجمی اهل کرواسی با ۲۹ سال سن مورد توجه کادرفنی استقلال قرار گرفته است.

این بازیکن که گفته می شود بازی های او تداعی کننده نحوه بازی مجتبی جباری است در صورتی که هیات مدیره استقلال رزومه این بازیکن را تایید کند به ایران می آید.

البته مسئولان استقلال این بار برای اینکه جلوی اتفاقاتی نظیر ریوالدو و جاسم کرار گرفته شود تصمیم گرفته اند قبل از هر توافقی از بازیکن مذکور تست پزشکی گرفته و همچنین ۱۰ روز در تمرینات شرکت کند و زیر نظر روانشناس هم باشد و در صورت تایید نهایی با او وارد مذاکره شوند.

استقلال به نظر در لیست خود می تواند ۴ بازیکن جدید جذب کند اما باید دید این باشگاه می تواند بازیکن ایرانی جذب کند یا خیر.

تا به امروز در نقل و انتقالات زمستانی استقلال توانسته مهدی مومنی از نفت تهران را به خدمت بگیرد.

 

نود-90