هیدینک: هیچ بازیکنی از چلسی جدا نمی‌شود

سرمربی هلندی می‌گوید در نقل و انتقالات ژانویه بازیکنی از چلسی جدا نخواهد شد.

 

به نقل از دیلی میل، باشگاه چلسی بعد از رفتن ژوزه مورینیو، گاس هیدینک را به عنوان سرمربی انتخاب کرده است. در حالی که در روزهای گذشته اخبار ضد و نقیضی درباره خروج بازیکنان این تیم از چلسی به گوش می رسید، گاس هیدینک، سرمربی هلندی با رد این اخبار گفت: در ژانویه بازیکنی از جمع ما جدا نمی‌شود ولی احتمال دارد که بازیکنی را بخریم. ما به تمام بازیکنان نیاز داریم و باید بگویم که لوییک رمی که گفته می‌شود راهی کریستال پالاس خواهد شد، در جمع ما خواهد ماند. همچنین باید بگویم سسک فابرگاس از حضور در چلسی خوشحال است و می‌خواهد در این تیم بماند.

 

هیدینک در ادامه گفت: تا آخر فصل به تمام این بازیکنان نیاز داریم. هنوز در جایگاهی در جدول قرار داریم که باید هر‌چه‌ سریع‌تر از آن رها شویم. به همین خاطر به تمام بازیکنان‌مان نیاز داریم. پس به شایعات توجهی نکنید.

 

هیدینک در پایان درباره حضور دیدیه دروگبا نیز گفت: باشگاه در حال‌ مذاکره با باشگاه مونترال ایمپکت آمریکا است تا زمینه حضور دروگبا را به عنوان مربی فراهم کند. به تجربه دروگبا در زمین مربیگری نیاز دارم.

 

چلسی روی یکشنبه باید برابر کریستال پالاس به میدان برود که در رده پنجم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد و نتایج بسیار خوبی با آلن پاردو کسب کرده است.

 

ایسنا