پلیس اسپانیا در دیدار رئال مادرید - سوسیداد؟

رئیس باشگاه رئال سوسیداد بین دو نیمه تهدید کرد داور دیدار این تیم با رئال مادرید را به پلیس اسپانیا تحویل خواهد داد تا درباره گرفتن رشوه از او تحقیق شود.


 

به نقل از ایندیپندنت، رئال مادرید در هفته هفدهم لالیگای اسپانیا برابر رئال سوسیداد به میدان رفت و با نتیجه سه بر یک به برتری رسید. در این دیدار، داور مسابقه دو پنالتی برای رئالی ها گرفت که هر دو مشکوک بودند. با این حال، کریستیانو رونالدو اولین پنالتی را از دست داد و در ادامه وقتی بازی با تساوی بدون گل دنبال می شد، در اواخر نیمه نخست باز هم برای رئال پنالتی گرفته شد تا اینبار رونالدو آن را به گل تبدیل کند و رئال بتواند از حریفش پیش بیفتد.

 

حالا کارلوس مارتینس، داور این دیدار با یک چالش بزرگ روبه‌رو شده است و آن هم این بود که رئیس باشگاه رئال سوسیداد قصد داشت بین دو نیمه پای پلیس اسپانیا را به این دیدار جنجالی باز کند و از پلیس کمک بگیرد تا درباره گرفتن رشوه از طرف داور مسابقه تحقیق کند.

 

رئال سوسیداد همچنین از این موضوع بسیار شاکی است که داور مسابقه در اوایل مسابقه تکل خشن په‌په روی یکی از بازیکنان این تیم را پنالتی تشخیص نداد تا سوسیداد نتواند پیش بیفتد.

 

خوکین آپریبای، رئیس باشگاه رئال سوسیداد بین دو نیمه به سمت داور مسابقه رفت و به او گفت: تو برای دزدی به اینجا آمده‌ای. به پلیس اسپانیا شکایت خواهم کرد تا به پرونده تو رسیدگی کند. داور مسابقه نیز این صحبت ها را در گزارش بازی خود نوشته است و تحویل فدراسیون فوتبال اسپانیا داده است تا درباره محرومیت رئیس سوسیداد تصمیم بگیرند.

 

این نتیجه باعث شد تا رئال مادرید همچنان با یک بازی بیشتر از بارسلونا و دو امتیاز کمتر از این تیم، در رده سوم جدول قرار بگیرد و اتلتیکو مادرید در رده دوم باشد.

 

ایسنا