مسیمیر در غیاب نوری مقابل یاران شجاعی/کاپیتان آندو به مصاف تیم ژاوی می‌رود

 

مسیمیر-در-غیاب-نوری-مقابل-یاران-شجاعیکاپیتان-آندو-به-مصاف-تیم-ژاوی-میرود

در حساس‌ترین دیدارها در لیگ ستارگان قطر، تیم مسیمیر مقابل الغرافه و تیم ام‌صلال مقابل السد قرار می‌گیرد.

  به نقل از فارس ، لیگ ستارگان قطر بعد از تعطیلی یک هفته‌اش بار دیگر از فردا (شنبه ۱۲ دی‌ماه) کلید می‌خورد، لیگ برتر قطر که ۶ بازیکن ایرانی را در خود جای داده است، بیشترین سهم از لژیونرهای ایرانی را دارد.

فردا در حساس‌ترین دیدار از لیگ ستارگان قطر، تیم مسیمیر که در این فصل محمد نوری کاپیتان سابق پرسپولیس را در ترکیب خود دارد به مصاف تیم الغرافه که مسعود شجاعی مهاجم ملی‌پوش کشورمان برای آن توپ می‌زند، می‌رود. البته در این دیدار نوری به علت مصدومیت حضور ندارد.  در دومین دیدار تیم العربی که اشکان دژاگه هافبک ملی‌پوش کشورمان را در ترکیب خود دارد مقابل الخور قرار می‌گیرد. دژاگه که در دو دیدار گذشته العربی به خاطر مصدومیت حضور نداشت در نتیجه نبود او به ضرر تیمش شد و العربی هر دو بازی اخیر خود را واگذار کرد. زولا سرمربی العربی در این دیدار چشم به توانایی‌های هافبک ملی‌پوش کشورمان دوخته تا پیروز میدان باشد.
در دیدارهای همزمان دیگر تیم قطر به مصاف لخویا می‌رود و تیم الریان مقابل الخریطیات قرار می‌گیرد.

یکشنبه در آخرین روز از رقابت‌های هفته پانزدهم لیگ ستارگان، ام‌صلال به همراه آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم‌ملی کشورمان مقابل السد که در این فصل ژاوی هرناندز کاپیتان سابق بارسلونا را ترکیب خود دارد، قرار می‌گیرد. در این دیدار جدال آندو و ژاوی در میانه زمین جالب خواهد بود. البته ژاوی که در دیدار گذشته السد از ناحیه کشاله مصدوم شده بود و امکان حضورش برای این دیدار ضعیف است.
در دیداری دیگر تیم الاهلی که دو بازیکن ایرانی به نام‌های مجتبی جباری و پژمان منتظری را در ترکیب خود دارد به مصاف تیم الوکره می‌رود. الاهلی بیش از دو ماه است که منتظری را به علت مصدومیت در ترکیب خود ندارد که این غیبت طولانی مدت برای کرانچار سرمربی الاهلی سنگین تمام شد زیرا از ۷ بازی اخیر خود تنها ۳ تساوی و ۴ شکست را درپی داشت. در این دیدار هم منتظری به علت مصدومیت حضور نخواهد داشت.
در آخرین دیدار از این رقابت‌ها تیم الجیش به مصاف السیلیه می‌رود.

برنامه‌ بازی‌های هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطر به شرح زیرا است:

شنبه(۱۲ دی‌ماه)

الخور - العربی                                 ۱۶:۱۵
قطر - لخویا                                     ۱۶:۱۵
مسیمیر - الغرافه                             ۱۸:۴۵
الریان - الخریطیات                            ۱۸:۴۵

یکشنبه(۱۳ دی‌ماه)

ام‌صلال - السد                               ۱۶:۱۵
الاهلی - الوکره                              ۱۶:۱۵
السیلیه - الجیش                           ۱۸:۴۵

 

نود-90