کلوپ: سال 2015 را خوب تمام کردیم

سرمربی لیورپول بسیار خوشحال است که تیمش سال 2015 را با پیروزی به پایان رساند. او می گوید در فوتبال تغییر ضروری است و اگر یک تیم ایستا و یکنواخت بازی کند نمی‌تواند موفق شود.


 

به نقل از رویترز، لیورپول سال 2015 را با پیروزی پشت سر گذاشت. قرمزپوشان آنفیلد در آخرین بازی هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه خانگی ساندرلند به میدان رفتند و در نهایت موفق شدند با تک گلی که بنتکه به ثمر رساند سه امتیاز حساس را به دست آوردند.

 

این دومین پیروزی پیاپی لیورپول با گلزنی بنتکه بود و باعث شد تا شاگردان یورگن کلوپ با 30 امتیاز به رده هفتم جدول رده بندی صعود کنند و الان با صدر تنها 9 امتیاز اختلاف دارند.

 

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر ساندرلند راضی است و بسیار خوشحال است که سال 2015 را با پیروزی و خاطره شیرین به پایان رسانده است.

 

او در نشست خبری بعد از بازی گفت: وقتی برای دیدار با ساندرلند به ورزشگاه خانگی این تیم آمدیم تنها چیزی که برایم مهم بود این بود که بتوانیم سه امتیاز حساس بازی را به دست آوریم. الان بسیار خوشحالم که سال 2015 را با خاطره شیرین به پایان رساندم. همه دوست دارند که با خاطرات شیرین روزهای پایانی سال را به پایان برسانند و ما هم چنین چیزی را می خواستیم. الان با خوشحالی به خانه برمی گردیم و خوابی شیرین خواهیم داشت.

 

سرمربی سابق دورتموند ادامه داد: در لیگ جزیره بازیها بسیار فشرده و خسته کننده هستند. بازیکنان نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند و به خوبی با چنین شرایطی آشنا هستند. می دانیم که کار سختی پیش رو داریم اما ناامید نمی شویم و به تلاش خود ادامه می دهیم.

 

سرمربی لیورپول در پایان سخنان خود گفت: هنوز به شرایط ایده‌آل خود نرسیده ایم. بازیهای سختی پیش رو داریم و باید نهایت تلاش خود را به کار گیریم تا هوادارنمان را شاد کنیم. در فوتبال چیزهای زیادی رخ می دهد. باید روز به روز در حال پیشرفت باشیم و راه های مختلف را آزمایش کنیم. اگر ایستا باشیم نمی توانیم موفق شویم و به همین خاطر است که تغییر ضرروی است. روز خوبی برای ما بود و بسیار خوشحالم که با پیروزی زمین بازی را ترک کردیم.

 

لیورپول در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر انگلیس شنبه هفته آینده مهمان وستهام است.

 

ایسنا