نگاهی به تیتر نخست روزنامه های ورزشی اسپانیا

پیروزی بارسلونا و رئال مادرید برابر حریفانشان از عناوین مهم روزنامه های ورزشی اسپانیا است.

 

هفته هفدهم لالیگا دیشب(چهارشنبه) آغاز شد و در مهمترین دیدار ها رئال مادرید بارسلونا و اتلتیکو مادرید برابر حریفانشان پیروز شدند. در زیر نگاهی داریم به عناوین مهم صفحه نخست روزنامه های ورزشی اسپانیا.

 

مارکا

 

تیتر نخست این روزنامه به پیروزی رئال مادرید برابر رئال سوسیداد اختصاص دارد. شاگردان رافائل بنیتس سه بر یک پیروز شدند. کریستیانو رونالدو با وجود اینکه یک ضربه پنالتی را از دست داد اما ناجی تیمش بود و دو گل به ثمر رساند. زننده گل سوم لوکاس واسکس بود. او اولین گلش برای رئال را به ثمر رساند. مادریدی ها بازی بدی به نمایش گذاشتند اما از دو پنالتی که داور به آن ها هدیه کرد استفاده کردند و پیروز این میدان شدند. تک گل سوسیداد توسط بروما وارد دروازه میزبان شد.

 

پیروزی بارسلونا و رکورد شکنی این تیم از عناوین این نشریه است. آبی اناری ها با چهار گل رئال بتیس را شکست دادند و سال 2015 را با 180 گل به پایان رساندند. لوییس سوارس با گلزنی در این دیدار با 15 گل در صدر برترین گلزنان لالیگا قرار گرفت.

 

موندو دپورتیوو

 

تیتر نخست این روزنامه به پیروزی پرگل بارسلونا اختصاص دارد. لیونل مسی در پانصدمین بازی اش برای بارسلونا گلزنی کرد. سوارس در این دیدار دو گل زد. آبی اناری ها سال 2015 را با صدرنشینی در لالیگا به پایان رساندند.

شکست اسپانیول از سویا از عناوین این نشریه است. سویا با دو گل میهمانش را بدرقه کرد.

 

آس

نجات بنیتس توسط رونالدو و داور بازی تیتر نخست این روزنامه است. در دیدار تیم های رئال مادرید و رئال سوسیداد که 3 بر یک به سود تیم مادریدی به پایان رسید، گونسالس دو پنالتی نادرست به نفع رئال گرفت و دو پنالتی برای سوسیداد نگرفت. در این بازی هواداران رئال دوباره بنیتس و یارانش را هو کردند.

 

پیروزی دو بر صفر اتلتیکو مادرید برابر رایووایکانو از عناوین این نشریه است. کوررئا و آنتونیو گریزمان در دقایق پایانی گل های اتلتیکو را به ثمر رساندند.

 

این روزنامه به نتایج و دیدار های هفته هفدهم لالیگا اشاره کرد. مالاگا با یک گل لوانته را شکست داد. ایبار دو بر صفر برابر اسپورتینگ خیخون پیروز شد. دیدار تیم های ختافه و دپورتیوو لاکرونیا بدون گل به پایان رسید. اتلتیک بیلبائو با یک گل سلتاویگو را شکست داد و لاس پالماس چهار بر یک برابر گرانادا به پیروزی دست یافت. آخرین دیدار هفته امشب بین تیم های ویارئال و والنسیا برگزار می شود.

 

ایسنا