میکل: بعد از اخراج مورینیو همه چیز بهتر شده

هافبک چلسی اعلام کرد با خروج مورینیو از این تیم، شرایط بهتر شده است.

 

به نقل از ساکرنت، نمایش چلسی با مربیگری ژوزه مورینیو آنقدر بد بود که این تیم از 16 دیدار در لیگ برتر انگلیس، 9 بازی را با شکست پشت سر گذاشته بود. این اتفاق در نهایت موجب شد تا رومن آبراموویچ، مالک چلسی، مورینیو را اخراج کند. گاس هیدینک هلندی نیز بلافاصله جانشین مورینیو شد.

هیدینک در دو دیدار اخیر که هدایت چلسی را به دست گرفته است، دو تساوی کسب کرده و می‌توان گفت که شرایط آبی‌های لندن کمی بهتر شده است.

جان اوبی میکل در مورد شرایط کنونی چلسی اظهار کرد: شرایط کمی فرق کرده و از زمانی که مربی عوض شده، اوضاع رو به بهبود است. می‌توانیم بهتر از این هم بشویم. مشکل‌مان این است که نمی‌توانیم نتیجه بگیریم. ژوزه هم مربی خوبی بود و هم انسانی فوق العاده. فوتبال اما همین است. همیشه باید بهترین تصمیم‌ها را گرفت. کسی چه می‌داند؟ باید منتظر آینده باشیم.

میکل در ادامه نیز گفت: هنوز نمی‌توانیم بگوییم هیدینک تا چه حد روی عملکرد تیم تاثیر داشته است اما او پیشتر نیز در اینجا مربی بوده و با همه چیز آشناست. بیشتر بازیکنان تغییر کرده‌اند. فقط من و جان تری از دوری قبلی هیدینک باقی مانده‌ایم اما او می‌داند اوضاع را چطور کنترل کند. اکنون در رده‌های پایین جدول قرار داریم. نمی‌توانیم انتظار معجزه داشته باشیم اما برای اینکه بتوانیم از این وضعیت بیرون بیاییم، باید چند بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

 

ایسنا