لواندوفسکی از تاریخی ترین شب خود گفت

ستاره لهستانی بایرن مونیخ از شب درخشان و تاریخی خود در آلیانس آره نا برابر ولفسبورگ سخن به میان آورد و تاکید کرد که هنوز نمی تواند باور کند که در 10 دقیقه 5 گل به ثمر رسانده است.

 

به نقل از دیلی میل، سال 2015 برای روبرت لواندوفسکی سال بسیار خوبی بود. مهاجم لهستانی بایرن بازیهای درخشانی را با پیراهن این تیم و تیم ملی فوتبال کشورش به نمایش گذاشت.

 

او با 5 گلی که در دیدار برابر ولفسبورگ به ثمر رساند نام خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کرد. مهاجم بایرن موفق شد در حالیکه بازی یک بر صفر به سود ولفسبورگ بود به عنوان یار جایگزین به میدان برود و 5 گل در 9 دقیقه به ثمر رساند تا سریع ترین هت تریک، سریع ترین سوپر هت تریک، سریع ترین 5 گل و سریع ترین 5 گل به عنوان یار تعویضی را در تاریخ فوتبال جهان به نام خود به ثبت رساند.

 

لواندوفسکی در گفت و گویی که با دیلی میل انگلیس داشت درباره بازی تاریخی برابر ولفسبورگ سخن گفت. او می گوید هیچگاه تصور نمی کرده که در یک دیدار بتواند 5 گل به ثمر رساند: " وقتی بچه بودم هیچگاه در رویای خود تصور نمی کردم که در یک دیدار 5 گل به ثمر رسانم. اصلا چنین چیزی را باور نمی کردم اما در عالم واقعیت چنین چیزی رخ داد. هنوز هم باور نمی کنم که در یک دیدار 5 گل به ثمر رساندم آن هم در شرایطی که به عنوان یار جایگزین به میدان رفتم و آن هم تنها در 9 دقیقه. چنین چیزی واقعا باور نکردنی است.

 

این بازیکن درباره شرایط خود در بایرن هم گفت: در سالهای اخیر معمولا در نیم فصل دوم عملکرد بهتری از خود نشان داده ام و امیدوارم که در سال جاری هم شرایط اینگونه باشد. نیمه فصل نخست بسیار خوب بود و امیدوارم که نیم فصل دوم هم خاطرات شیرین زیادی به دنبال داشته باشد. من بازیکنی بلند پرواز هستم و چیزی نمی تواند رویاهایم را متوقف کند.

 

این مهاجم لهستانی در پایان گفت: طبیعی است که در نیمه فصل دوم بازی ها سخت و سخت تر می شود. در همه رقابت ها حساسیت به اوج خود خواهد رسید. بایرن تیم بزرگی است و نهایت تلاش خود را به کار می گیرد تا در رقابت های مختلف بتواند عملکرد درخشانی از خود نشان دهد. باید به همه ثابت کنیم که تیم بزرگی هستیم و توانایی قهرمانی در هر رقابتی را داریم.

 

رئال مادرید جدی ترین مشتری لواندوفسکی است و این احتمال بسیار زیاد است که در فصل جابجایی تابستانی او راهی کهکشانیهای مادریدی شود به ویژه اینکه گواردیولا که دلیل اصلی پیوستن این بازیکن لهستانی به بایرن بود از این تیم جدا شده است.

 

ایسنا