مذاکره الأهلی با دو گزینه جایگزینی کرانچار

رسانه های قطری از روزهای پایانی کرانچار در الأهلی سخن به میان آوردند و تاکید کردند که این باشگاه قطری دو گزینه نهایی را به عنوان جانشینی کرانچار تعیین کرده و در نهایت یکی از آنها را انتخاب خواهد کرد.

 

به نقل از سایت الکاس قطر، الأهلی قطر فصل قبل با هدایت زلاتکو کرانچار و بازیهای درخشانی که مجتبی جباری به نمایش گذاشت نتایج خوبی به دست آورد اما در فصل جاری اصلا شرایط خوبی ندارد و همین باعث شده است تا این مربی کروات آخرین روزهای خود را روی نیمکت این تیم پشت سر بگذارد.

 

رسانه های قطری اعلام کردند که سران الأهلی برای اخراج کرانچار به جمع بندی نهایی رسیده اند و دو گزینه جانشینی او را زیر نظر دارند و در نهایت از بین این دو مربی یکی را به عنوان جانشینی سرمربی کروات خود انتخاب خواهند کرد.

 

سایت الکاس قطر نوشت: آتوری سرمربی برزیلی سابق تیم ملی فوتبال قطر گزینه نخست برعهده گرفتن هدایت الأهلی است که شانس بسیار بالایی برای جانشینی کرانچار دارد و اما گزینه دوم مونتیو سرمربی رومانیایی استوا بوخارست است که تیمش الان در صدر جدول رده بندی لیگ رومانی است.

 

قرارداد کرانچار با الأهلی تابستان سال جاری به پایان خواهد رسید و با توجه به عملکرد ضعیفی که این مربی در تیم سبزپوشان قطری داشته احتمال اخراجش بسیار زیاد است.

 

الأهلی در فصل جاری از 14 بازی خود تنها 14 امتیاز کسب کرده و در رده یازدهم جدول رده بندی جای دارد تا یکی از گزینه های سقوط به لیگ پایین تر باشد. مجتبی جباری و پژمان منتظری دو ستاره ایرانی هستند که برای این تیم قطری بازی می کنند که احتمال جدایی آنها با توجه به عملکرد ضعیفی که داشته اند زیاد است به ویژه منتظری که چند بازی اخیر الأهلی را به خاطر آسیب دیدگی از دست داده است.

 

الأهلی چند روزی است که در اردوی امارات به سر می برد و خود را آماده دیدار حساس برابر الوکره می کند که می تواند برای کرانچار و شاگردانش بازی مرگ و زندگی باشد.

 

ایسنا