توصیه مویس به سران شیاطین سرخ

سرمربی سابق منچستر یونایتد از سران این باشگاه خواست که در اخراج فان خال عجله نکنند و به این مربی هلندی فرصت لازم را بدهند.

 

به نقل از یورو اسپورت، منچستر یونایتد بعد از جدایی سرآلکس فرگوسن روزهای بسیار سختی را پشت سرگذاشته است این در حالی است که بازیکنان بزرگی برای این تیم بازی می کنند.

 

نخستین مربی بعد از خداحافظی فرگوسن دیوید مویس بود که فصل کابوس واری را پشت سر گذاشت و در نهایت هم از کار برکنار شد تا جای خود را به لوئیس فان خال بدهد. این مربی هلندی با وجود آنکه دومین سال حضورش در اولدترافورد را پشت سر می گذارد اما هنوز نتوانسته شیاطین سرخ را به موفقیتی برساند و همین باعث شده تا صدای اعتراض هواداران این تیم را درآورد.

 

مویس که با وجود قرارداد 6 ساله با یونایتد یک فصل هم در این تیم دوام نیاورد از سران یونایتد خواست که به فان خال فرصت دهند و او را از کار برکنار نکنند. او گفت: منچستر یونایتد بازیکنان خوبی را جذب کرده است و آنها برای جا افتادن در ترکیب تیم به زمان نیاز دارند. اخراج فان خال نمی تواند تصمیم درستی باشد و باید به این مربی زمان داد.

 

او ادامه داد: طبیعی است که کار کردن در منچستر یونایتد آن هم بعد از دوران تاریخی و طلایی که فرگوسن با این تیم داشت بسیار سخت است. سران باشگاه منچستر یونایتد نشان داده اند که به کادر فنی خود فرصت لازم را می دهند. از آنها می خواهم که به فان خال هم فرصت لازم را بدهند.

 

منچستر یونایتد با 34 امتیاز در رده ششم جدول رده بندی جای دارد و با تیم صدرنشین 9 امتیاز اختلاف دارد.

 

ایسنا