نگاهی به تیتر نخست روزنامه‌های ورزشی اسپانیا

دیدارهای لالیگا که امشب برگزار می‌شوند، عناوین مهم روزنامه‌های ورزشی اسپانیا را تشکیل داده‌اند.

 

 

امشب هفته هفدهم لالیگا آغاز می شود و در مهمترین دیدارها، بارسلونا به مصاف رئال بتیس می رود، رئال مادرید میزبان رئال سوسیداد است و اتلتیکو مادرید برابر رایووایکانو قرار می گیرد.

 

 

مارکا

تیتر نخست این روزنامه به رافائل بنیتس اختصاص دارد. سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پیش ازبازی برابر رئال سوسیداد گفت: واضح است که کمپینی علیه من، باشگاه و فلورنتینو پرس وجود دارد. برای پیروزی به میدان می رویم تا فاصله‌مان با صدر جدول بیش از این نشود.

این نشریه به میرالم پیانیچ اشاره کرده است. رئال مادرید علاقمند به جذب هافبک بوسنایی باشگاه رم است.

آخرین هفته لالیگا در سال 2015، دیگر تیتر این روزنامه است. لوانته به مصاف مالاگا می‌رود، سویا میزبان اسپانیول است، اتلتیکو مادرید برابر رایووایکانو قرار می‌گیرد، در این دیدار فرناندو تورس، آنتوان گریزمان و کاراسکو به میدان می روند. در دیگر بازی ها نیز سلتاویگو میزبان اتلتیک بیلبائو است، لاس پالماس به مصاف گرانادا می‌رود و والنسیا میهمان ویارئال است.

این نشریه به نقل و انتقالات زمستانی اشاره دارد. 73 بازیکن آزاد در فهرست فروش قرار گرفته اند.

 

اسپورت

تیتر نخست این روزنامه به دیدار تیم های بارسلونا و رئال بتیس اختصاص دارد. آبی‌اناری‌ها به دنبال ثبت رکورد جدیدی هستند و می خواهند با به ثمر رساندن سه گل رکورد گلزنی رئال در سال 2014 ( 178 گل) را بشکنند. لیونل مسی پانصدمین بازی اش را برای بارسا انجام می دهد.

سخنان لوییس انریکه درباره حضور دنیس سوارس در بارسلونا از عناوین این نشریه است. سرمربی آبی اناری ها گفت: سوارس می تواند یکی از انتخاب های ما در نقل و انتقالات زمستانی باشد.

 

آس

تیتر نخست این روزنامه به دیدار تیم های رئال مادرید و رئال سوسیداد اختصاص دارد.

سخنان انریکه درباره خرید بازیکن در فصل نقل و انتقالات زمستانی از عناوین این نشریه است. سرمربی بارسلونا گفت: اگر بازیکن جدیدی به تیم اضافه شود خروج بازیکن هم وجود دارد.

 

ایسنا