بدترین باشگاه جهان، مورینیو را دست انداخت

یک باشگاه برزیلی سرمربی پیشین چلسی را دست انداخت و با ارائه پیشنهادی مضحک از او خواست هدایت این تیم را به دست بگیرد.

 

به نقل از EFE، ژوزه مورینیو بعد از اخراج از چلسی، به برزیل سفر کرده است تا برای مدتی استراحت کند و به دور از فوتبال، لحظات آرامی را پشت سر بگذارد اما به نظر می رسد او باز سوژه رسانه‌ها شده است.

 

باشگاه ایبس اسپورت که در کتاب رکوردهای گینس، نامش به خاطر کسب بدترین نتایج ثبت شده است، در اقدامی تمسخر آمیز به مورینیو پیشنهاد داد تا هدایت این تیم را به عهده بگیرد. نام این باشگاه برزیلی به خاطر 23 بازی بدون پیروزی در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است و با توجه به آنکه مورینیو اکنون در برزیل به سر می برد، او را دست انداخته و با پیش شرط‌های جالبی که قرار داده، از این مربی پرتغالی خواست سرمربی این تیم شود.

 

در بیانیه این باشگاه برزیلی آمده اگر مورینیو بتواند در تیم جدیدش جامی به دست آورد و یا به پیروزی در دو دیدار پیاپی برسد، تضمینی برای ماندن او وجود ندارد اما اگر مورینیو شکست خورد، قراردادش تمدید می شود و به همراه شاگردانش به صرف شام و نهار دعوت می شود.

 

مورینیو بدترین فصل دوران مربیگری خود را با چلسی پشت سر گذاشت و در نهایت هم با وجود این که بهترین مربی تاریخ این باشگاه لندنی بود، از کار برکنار شد. او اکنون هدایت هیچ تیمی را به عهده ندارد اما خبرهای زیادی درباره توافق او با منچستریونایتد به گوش می رسد و به احتمال زیاد این مربی پرتغالی جانشین لوییس فان خال خواهد شد.

 

ایسنا