نان سیر بروسکتا (پیش غذای ایتالیایی)

شما طریقه ی درست کردن نان بروسکتا را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

 

طرز تهیه نان بروسکتا,پخت نان بروسکتا,پخت غذا با نان باگت

طرز تهیه نان بروس

 طرز تهیه نان بروسکتا

 

مواد لازم نان بروسکتا :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

نان باگت

به مقدار لازم

100 گرم / 264 کالری

گوجه فرنگی

3 عدد

100 گرم / 15 کالری

سیر

4 الی 5 عدد

100 گرم / 120 کالری

روغن زیتون

به میزان لازم

100 گرم / 900 کالری

ریحان خرد شده

3 الی 4 قاشق غذا خوری

100 گرم / 40 کالری

پنیر موزارلا

180 الی 200 گرم

100 گرم / 289 کالری

نمک

قدری

100 گرم / 0 کالری

 

طرز تهیه نان بروسکتا :

*. قسمت گوشتی  گوجه فرنگی  خرد کنید. سیر  رنده شده را  گوجه فرنگی و ریحان خرد شده و مقدار کمی نمک و پنیر مخلوط کرده ، سپس روغن زیتون اضافه کنید تا حدی که همه مواد به روغن آغشته شود. در یک ظرف در بسته به مدت یک الی دو ساعت در یخچال بگذارید.حلقه های نان باگت را در سینی فر بچینید و روی نان ها را دو باره روغن زیتون بزنید و و مواد آماده شده را روی نانها بریزید.

*. فر را با  180 درجه سانتیگراد گرم کنید و سینی را در قسمت وسط فر به مدت 15 الی 20 دقیقه بگذارید تا زمانی که نان برشته و پنیر آب شود.از فر در آورده و در صورت تمایل با سس میل کنید.من به علت در دسترس نبودن ریحان در این فصل ، از جعفری استفاده کردم.نان سیر بروسکتا یک اسنک یا پیش غذا ( اشتها آور ) ایتالیایی است.

 

خواص سیر :

*. تحقیقات پزشکی نقش سیر را به عنوان یک آنتی بیوتیک طبیعی نیز تایید می کند. در 1983، دکتر لاو در مجله فرضیه پزشکی می نویسد، "عصاره سیر فعالیت بسیار وسیع ضد میکروبی را درمقابل باکتری ها و قارچ های بسیار زیادی نشان می دهد...چون بسیاری از موجودات میکروسکوپی که به عصاره سیر حساسیت نشان داده اند، ازنظر پزشکی قابل توجه هستند، سیر نقش بسیار مهمی بعنوان یک عامل درمانی خواهد داشت."

 

اختصاصی آکاایران