بلان: اخراج مورینیو چلسی را قوی‌تر می‌کند

سرمربی پاری سن ژرمن بر این باور است چلسی با اخراج ژوزه مورینیو قوی‌تر از قبل خواهد شد و می‌تواند به روزهای اوجش برگردد.

 


http://media.isna.ir/content/1448779190610_laurent-blanc.jpg/4

 

 

   به نقل از رویترز، باشگاه چلسی بعد از نتایج کابوس‌واری که در فصل جاری کسب کرد، تصمیم گرفت با وجود قرارداد طولانی مدت با ژوزه مورینیو، او را برکنار کند.

 

چلسی هرچند در لیگ برتر انگلیس نتایج بدی گرفته اما در لیگ قهرمانان اروپا عملکرد بهتری داشت و توانست به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کند تا در یک هشتم نهایی به مصاف پاری سن ژرمن برود.

 

لوران بلان در واکنش به برکناری ژوزه مورینیو گفت: بر این باور هستم که نه تنها اخراج مورینیو چلسی را ضعیف نمی‌کند، بلکه این تیم را قوی‌تر هم خواهد کرد چون با اخراج او، اختلافات در چلسی از بین می‌رود و آنها آماده ارائه فوتبالی زیبا می‌شوند.

 

او ادامه داد: همه چیز بستگی به تفکرات و فلسفه سرمربی جدید دارد. باید شرایط چلسی را به خوبی زیر نظر گیریم. این تیم در شرایط حساسی قرار گفته است اما با بازیکنان بزرگی که در اختیار دارد، می‌تواند به روزهای اوجش برگردد.

 

چلسی از 16 بازی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس، تنها 15 امتیاز کسب کرده و در رده شانزدهم جدول رده بندی جای دارد و حتی خطر سقوط را هم احساس می‌کند. این تیم که پیش‌بینی می‌شود گاس هیدینگ را به عنوان جانشین مورینیو انتخاب کند، در هفته هفدهم لیگ جزیره در استمفوردبریج میزبان ساندرلند است.


ایسنا