اعلام دلیل صحبت نکردن دایی مقابل دوربین تلویزیونی پس از شکست برابر استقلال

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال صبای قم توضیحاتی درباره علت صحبت نکردن علی دایی پس از بازی با استقلال با دوربین شبکه سه سیما ارائه کرد.

علی دایی

حمید عباسی با اشاره به عدم حضور علی دایی در مصاحبه تلویزیونی پس از بازی با استقلال که به طور مستقیم از شبکه سه سیما پخش شد، گفت: متاسفانه بعد از بازی گزارشگر و مجری شبکه سه اینگونه القا کردند که علی دایی به سبب باخت تیمش مقابل دوربین حاضر نشده است در حالی که وقتی خود فدراسیون به اجرای نعل به نعل و واو به واو آیین نامه‌ها اصرار دارد باید بدانیم در آیین نامه مسابقات فقط کنفرانس قبل و بعد از بازی در محل مشخص شده قید شده است.

وی ادامه داد: اینکه یک کنفرانس مجزا و اختصاصی برای صدا و سیما باشد هیچ جا پیش بینی نشده و آقای دایی هم به همین دلیل و به سبب احترام به جامعه خبرنگاران رسانه های مکتوب مقابل دوربین حاضر نشد زیرا معتقد است نباید بین رسانه‌ها تفاوتی قایل شد و صدا و سیما هم می تواند همان کنفرانس عمومی بعد از بازی را پوشش بدهد.

مدیر رسانه‌ای تیم صبا عنوان کرد: علی دایی مثل هر مربی از باخت تیمش ناراحت بود اما همگان دیدند در کنفرانس خبری بعد از بازی همه چیز را متوجه تیم خودش دانست و نه غیبت عجیب و غریب فرید کریمی و نه داوری و نه هیچ موضوع دیگری را در باخت دخیل ندانست و می توانست همین حرف‌ها را جلوی دوربین و روی آنتن زنده هم بزند اما همانگونه که گفتم این مصاحبه های تلویزیونی در مقررات لیگ وجود ندارد.

عباسی تصریح کرد: ممکن است هفته بعد مشخص شود این آیین نامه هم مثل آیین نامه مربوط به سربازان ایراد داشته و با توجه به اقدام باشگاه صبا نیاز به اصلاح دارد که در آن صورت انشاالله ما مطیع آیین نامه جدید خواهیم بود.