مورینیو: چرا کاستا نباید به احتمال بازگشتش به اتلتیکو فکر کند؟

آقای خاص عنوان کرد مهاجم اسپانیایی‌اش در چلسی خوشحال است، ولی مشکلی هم با این موضوع ندارد که کاستا احتمال بازگشتش به تیم قبلی‌اش را رد نکرده است.

در یکی از بازی‌های اخیر چلسی در لیگ برتر مورینیو به کاستا دستور داد خودش را برای رفتن به میدان به عنوان بازیکن تعویضی گرم کند، اما لحظاتی بعد دستور بازگشت او را به نیمکت داد. این اتفاق خشم کاستا را به همراه داشت و با پرتاب کاورش به سمت آقای خاص عصبانیتش را نشان داد، البته مهاجم اسپانیایی چلسی بعداً به خاطر این رفتارش عذرخواهی کرد.

ژوزه مورینیو در آستانه بازی امشب (دوشنبه) شاگردانش مقابل لسترسیتی سوم جدولی در مورد مهاجم اسپانیایی‌اش گفت: کاستا از بودن در چلسی خوشحال است و دوست دارد که اینجا بماند. هنوز سه سال دیگر از قرارداد فعلی دیه‌گو با چلسی باقی مانده و فکر می‌کنم او تا پایان قراردادش در اینجا بماند. مشکلی هم وجود ندارد.

دیه‌گو کاستا اخیراً در گفت‌و‌گو با یک شبکه رادیویی اسپانیایی احتمال بازگشتش به اتلتیکومادرید را رد نکرد. او گفت که در فوتبال نمی‌شود حدس زد که فردا چه اتفاقی خواهد افتاد. این در حالی است که گفته می‌شود که اخیراً کاستا با مورینیو مشکل پیدا کرده است.

آقای خاص تصریح کرد: کاستا گفته که در فوتبال نمی‌توان حدس زد که چه اتفاقی خواهد افتاد. اتلتیکومادرید باشگاه بزرگی است، مادرید شهر فوق‌العاده‌ای است و لالیگا هم لیگ خیلی خوبی است، بنابراین چرا بازیکنی ۲۷ ساله در فوتبال نباید به احتمال بازگشتش به تیم قبلی‌اش فکر کند؟ من هم مشکلی با این قضیه ندارم.

کاستا که فصل گذشته ۲۰ گل برای آبی‌پوشان لندنی به ثمر رساند و سهم بسزایی در قهرمانی این تیم در لیگ برتر داشت، در فصل جاری روی فرم به نظر نمی‌رسد و در این فصل در ۱۹ بازی از رقابت‌های مختلف تنها چهار گل به ثمر رسانده است.

 

تسنیم