close
دانلود آهنگ جدید
مجله پارس پارمیس - 882
loading...
قهر از تمرین؛ حاشیه جدید سوشا مکانی

  قهر از تمرین؛ حاشیه جدید سوشا مکانی

 

 

وبسایت رسمی برنامه نود -  دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در اواسط تمرین امروز (جمعه) تیمش قهر کرد که با وساطت باقری و خوردبین دوباره به تمرینات برگشت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۱:۲۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شده است که در این تمرین حاشیه جدیدی از سوی سوشا مکانی به وجود آمد. تمرینات تاکتیکی پرسپولیس پس از گذشت نزدیک به یک ساعت از تمرین، به فوتبال تحت‌فشار اختصاص داشت که در این بخش از تمرین دروازه‌بان شماره یک سرخپوشان به حالت قهر محل تمرین را ترک کرد.

مکانی در این بخش از تمرین در یک صحنه لباسش را از تن خارج کرد، دستکش‌های خود را درآورد و به پشت دروازه پرت کرد تا حاشیه جدیدی برای تیمش درست کند. دروازه‌بان پرسپولیس به حالت قهر در حال رفتن به رختکن بود که محمود خوردبین و کریم باقری با او صحبت کردند و مکانی را به تمرینات بازگرداندند. تدارکات تیم هم ابتدا لباس او را آورد و سوشا پس از پوشیدن پیراهن خود به پشت دروازه رفت و با پیدا کردن دستکش‌هایش دوباره در چارچوب دروازه قرار گرفت.

 

ادامه مطلب

شکست مسیمیر بحران‌زده در حضور ۹۰ دقیقه نوری

شکست مسیمیر بحران‌زده در حضور ۹۰ دقیقه نوری

شکست-مسیمیر-بحرانزده-در-حضور-90-دقیقه-نوری

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم مسیمیر با حضور نوری مقابل حریفش الخور تن به شکست داد و تیم السد نیز به همراه کاپیتان سابق بارسلونا برابر لخویا شکست خورد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، تیم فوتبال مسیمیر که در این فصل محمد نوری کاپیتان سابق پرسپولیس را در ترکیب خود دارد، امشب در رقابت‌های هفته دهم لیگ ستارگان قطر مقابل الخور صف‌آرایی کرد که در این دیدار با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.

در این دیدار نوری برای تیم مسیمیر ۹۰ کامل بازی کرد ولی نتواست تیمش را از شکست نجات دهد. یاران نوری با این شکست کماکان در قعر جدول ماندند.

در دیدار همزمان دیگر تیم السد که در این فصل ژاوی هرناندز کاپیتان سابق بارسلونا را در ترکیب خود دارد مقابل لخویا قرار گرفت که این دیدار با نتیجه ۴ بر ۲ به نفع لخویا به پایان رسید.

 

ادامه مطلب